Samel.EdU

Chyby v rozhodovaní a prijímaní riešení

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.

s pánom univerzitným profesorom Jozefom Hvoreckým sme  pre veľký záujem pripravili voľné pokračovanie webinara  z 2.3.2018 

Dátum realizácie: 
5.4.2018 o 18 hod

Anotácia: 
Z univerzitných prednášok sa dozviete, že prijímanie rozhodnutí je racionálny proces, ktorý sa začína zisťovaním faktov, vypracovaním alternatív, vyhodnotením tej najlepšej, jej realizáciou a následným hodnotením jej účinnosti. Keby to tak naozaj vždy  bolo, už by sme žili v raji. V skutočnosti sa manažéri často rozhodujú bez relevantných údajov (ich časť ani nemôžu v danej chvíli poznať, napríklad úrokové sadzby o tri roky), v časovom strese (údaje by sa možno dali zohnať, ale trvalo by to pridlho) a s ohľadom na osobné preferencie (kvôli ktorým vidia takú skutočnosť, akú si želajú vidieť, nie takú, aká je).  

Vo webinari sa budeme venovať najčastejším typom chýb pri individuálnom a skupinovom rozhodovaní s cieľom minimalizovať ich počet. „Minimalizovať“ znamená znížiť ich výskyt – ich úplné vylúčenie je úplne vylúčené.  


Rýchly kontakt

Ivan Sámel ‹1996 - 2020›
vo vzdelávaní a poradenstve

Od myšlienky k projektu  - konzultant
Podpora pre strategické iniciatívy firiem

samel[@]samel.eu 
Tel: +421 905 485 483 

Konzultácie k príprave projektov:
  • Od pondelka 27.1.2020 štartujeme službu Inovačný konzultant
  • Pripravené máme darčeky pre prvých 20 konzultujúcich