Samel.EdU

Kreativní a výkonné týmy

s pánom Jánom Stejskalom sme zrealizovali náš ďalší webinar

Dátum realizácie:
2.2.2017 o 18 hod

Anotácia:
Jádro webináře tvoří odpověď na otázku, jak skloubit dva zdánlivě neslučitelné požadavky na členy týmu: kreativitu a výkonnost. Co dělat, když se ve skupině či týmu sejde taková kombinace lidských povah, že se jejich inteligence, kreativita nebo cílevědomost promarní „žabomyšími válkami“, nebo že vyústí ve výsledek, který nikdo nechce? 

Jan Stejskal, partner BELBIN CS,
Dvacet let systematicky prosazuji myšlenku, že tým je parta lidí, kteří se nemusejí mít rádi, hlavně když dovedou spolupracovat a tvořit hodnoty, které přinesou očekávaný užitek. Během svého webináře vám řeknu více o dobrých výsledcích společností, s nimiž jsem spolupracoval, ale také o slepých cestách, které jsem při tom díky své hlouposti objevil. Působím jako člen britské asociace pro rozvoj lidského kapitálu CIPD /www.cipd.co.uk/. Jsem specialistou na metody zvyšovaní kreativity a produktivity práce týmů. Patřím do mezinárodního týmu BELBIN ASSOCIATES v Cambridge, U. K. a aktivně se podílím na rozvoji expertního systému budování a rozvoje týmů Belbin 

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.