Samel.EdU

Odvážny tým v podniku a v projektu

Všetkých 38 záznamov webinarov a inšpiromatov roky 2015 - 2018  
s video  záložkami ponúkame za bežnú cenu  120 Eur bez DPH. Teraz  Vám ponúkame celý digitálny vzdelávací obsah za 99 Eur bez DPH -  akcia platí len do 31.10.2018.


 ‹ Adresa vysielacej miestnosti - Kliknite sem ›  testovanie môžete vykonať kedykoľvek, ideálne 30 min pred vysielaním. Organizátori sú prítomní vo vysielaciej miestnosti cca 20 min pred začiatkom vysielania 


‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.


s pánom Jánom Stejskalom sme pripravili webinar.

Dátum realizácie: 
streda 26.9.2018 o 18 hod

Anotácia: 
„Odvážný tým vyhraje, tým bez odvahy čeká na konec zápasu.“                             Jan Stejskal, bývalý brankář Československého fotbalového týmu

 „Byl odvážným. Dokázal se postavit i sám za sebe.“       Josef Poláček, Nositel řádu bílé opice, nejvyššího vyznamenání českých aforistů.

Řadu lidských činností již dovedeme robotizovat.  Kreativita, odvaha ke změně a akcím, touha po poznávání nového, etika a lidský rozměr stále zůstávají na nás - omylných a emotivních lidech. 

Kde se bere a ztrácí odvaha celého týmu? Na tuto otázku jsem připravil několik odpovědí ve své přednášce. Protože jsem určitě mnohokrát prohrál, o to víc si pamatuji, kdy náš tým dostal odvahu vyhrát.

Obsah:
1. Jak se v týmu spojí kreativita, výkonnost a cílevědomost?
2. Přínosy Belbin® týmových rolí
3. Odvážný tým v businessu a v běžném životě (Sedm typů odvahy v týmu)
4. Proč The Rolling Stones hrají dodnes?
5. Typy prací v týmu 4.0
6. Jaký je rozdíl mezi profesionální, týmovou a politickou rolí v týmu?