Samel.EdU

Prečo tímy zlyhávajú? A ako to zmeniť?

s pánom Rastislavom Durišom,  pani Alenou Durišovou-Džuganovou sme pripravili inšpiratívny webinar 

Dátum realizácie:
26.10.2017, štvrtok

Anotácia: 
Výskumy naznačujú, že motivované a výkonné tímy sú skôr výnimkou než pravidlom. Prečo je tímová práca taká náročná? Dá sa jej úspešnosť nejako zmerať? A čo vieme urobiť ako lídri alebo členovia tímu preto, aby náš tím fungoval? Webinár priblíži najnovšie poznatky z oblasti psychológie tímov a predstaví vedecky aj prakticky overené prístupy na diagnostiku a rozvoj tímov vrátane Raketového modelu tímovej práce.

Cieľová skupina:
Manažéri, teamleadri, facilitátori, koučovia, HR manažéri, HR špecialisti, HR business partneri, konzultanti, projektoví manažéri a všetci ostatní, ktorým záleží na zlepšení tímovej práce v ich organizácii. 

Prínosy webinára: 
Zistíte, prečo najčastejšie tímy zlyhávajú. Spoznáte, čo všetko ovplyvňuje výkon a motiváciu tímov podľa súčasnej pracovnej psychológie. Inšpirujete sa ku zmene viacerými uznávanými prístupmi vrátane Raketového modelu tímovej práce. Budete mať možnosť diskusie s odborníkmi z oblasti tímovej práce. Získate prístup k ďalším zdrojom v oblasti diagnostiky a rozvoja tímov.

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.