Samel.EdU

Prečo tímy zlyhávajú? A ako to zmeniť?

s pánom Rastislavom Durišom,  pani Alenou Durišovou-Džuganovou sme pripravili inšpiratívny webinar 

Dátum realizácie:
26.10.2017, štvrtok

Anotácia: 
Výskumy naznačujú, že motivované a výkonné tímy sú skôr výnimkou než pravidlom. Prečo je tímová práca taká náročná? Dá sa jej úspešnosť nejako zmerať? A čo vieme urobiť ako lídri alebo členovia tímu preto, aby náš tím fungoval? Webinár priblíži najnovšie poznatky z oblasti psychológie tímov a predstaví vedecky aj prakticky overené prístupy na diagnostiku a rozvoj tímov vrátane Raketového modelu tímovej práce.

Cieľová skupina:
Manažéri, teamleadri, facilitátori, koučovia, HR manažéri, HR špecialisti, HR business partneri, konzultanti, projektoví manažéri a všetci ostatní, ktorým záleží na zlepšení tímovej práce v ich organizácii. 

Prínosy webinára: 
Zistíte, prečo najčastejšie tímy zlyhávajú. Spoznáte, čo všetko ovplyvňuje výkon a motiváciu tímov podľa súčasnej pracovnej psychológie. Inšpirujete sa ku zmene viacerými uznávanými prístupmi vrátane Raketového modelu tímovej práce. Budete mať možnosť diskusie s odborníkmi z oblasti tímovej práce. Získate prístup k ďalším zdrojom v oblasti diagnostiky a rozvoja tímov.

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.


Rýchly kontakt

Ivan Sámel ‹1996 - 2019›
vo vzdelávaní a poradenstve

Od myšlienky k projektu  - konzultant
Podpora pre strategické iniciatívy firiem

samel[@]samel.eu 
Tel: +421 905 485 483 

 

Podujatia jeseň 2019:
  • - Manažment znalostí a Riadenie zmien [Webinar] - 2.10.19
  • - Hybridné projektové riadenie – stratégia v praxi - 22-23.10.19
  • - Znalosti ako najdôležitejšie aktívum modernej organizácie – ako ich správne manažovať a využiť ich potenciál - 7.11.19
Viac o podujatiach