Samel.EdU

Soustředění ve světě vyrušení aneb Jak se soustředit na práci a dosahovat maximálních výsledků

s pánom Danielom Gamrotom sme pripravili  ďalší skvelý inšpiratívny webinar

Dátum realizácie:
7.11.2017, 18 hod

Anotácia:
Víte, čemu jste se věnovali posledních 48 minut? Pokud ano - byla to ta nejdůležitější činnost, kterou jste zrovna v tu chvíli mohli realizovat? A pokud ano - věnovali jste jí maximální pozornost? Během webináře Soustředění ve světě vyrušení si ukážeme, proč je soustředění pro maximální osobní produktivitu naprosto klíčové a jak se “díky” špatné koncentraci dostáváme pod negativní tlak. Společně projdeme ty nejčastější příčiny narušení soustředění a vyzkoušíme si, jak je co možná nejlépe vyřadit z našeho denního programu. Zároveň si představíme přístupy, které vaši pozornost mohou výrazně zvýšit.

Prínosy pre poslucháča: 
Lepší koncentrace, vyšší produktivita, dosahování výsledků. A v neposlední řadě praktické zkušenosti lektora ověřené s tisícovkami profesionálů. Komu je téma určená  Lidem, kteří věří, že jim může lepší koncentrace pomoci v práci, ale stále se motají v kruhu vyrušení. Těm, kdo na svém soustředění chtějí zapracovat, ale neví, kde začít.

Otázky, na ktoré dostanú účastníci odpoveď:
Jak se koncentrují na práci úspěšní profesionálové a s čím začít u sebe.

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.